Na podium w 35. Rajdzie Warszawskim

31 marca 2009, kategoria: News, Wieści z oesów


Trzecie miejsce w klasie Astra oraz 11. w klasyfikacji generalnej RPP to wynik Jakob! Rally Team w 35. Rajdzie Warszawskim. Tradycyjnie oesy na Mazowszu faworyzowały mocniejsze rajdówki, ale Darek Witkowski i Kasia Borek nie poddawali się, co dało niezły wynik w klasie, jak i „generalce” pierwszej rundy RPP.

- Bardzo się cieszymy, że wreszcie zaczął się sezon, a dla nas tak fajnie, bo od zajęcia 3. miejsca w klasie Astra. Jesteśmy zadowoleni, że została utworzona ta klasa, dzięki czemu możemy walczyć z podobnymi autami, co powoduje że rywalizacja jest bardziej zacięta i pasjonująca. Pozdrawiamy gorąco naszych rywali :) – skomentował Darek Witkowski.

- Organizatorzy naprawdę bardzo dobrze przygotowali rajd i znaleźli nowe, ciekawe konfiguracje odcinków. Najlepiej i najszybciej jechało nam się OS Osieck, dlatego bardzo żałowaliśmy, że został odwołany po pierwszej pętli. Dziękujemy wszystkim kibicom, znajomym i przyjaciołom za doping na odcinkach i mamy nadzieję, że szybko staniemy na starcie następnego rajdu. Jak zwykle dziękujemy firmie Jakob!, która umożliwiła nam start w Rajdzie Warszawskim i naszemu serwisowi (Danielowi i Maćkowi) za również jak zwykle dobrą robotę – dodał kierowca.

Comments are closed.