Jakob! Rally Team po Subaru Poland Rally

21 lipca 2007, kategoria: Wieści z oesów


W miniony weekend nasza załoga zadebiutowała w klasie A7. Do Krakowa przyjechaliśmy przede wszystkim po naukę, więc wynik jest dla nas sporą niespodzianką. Nasze auto wynagrodziło nam miesiące pracy i spisywało się bez zarzutów. Rajd był bardzo trudny, dlatego gratulujemy wszystkim załogom, którym udało się dotrzeć do mety.

Darek Witkowski: Plan na rajd był prosty – dojechać do mety i zebrać jak najwięcej doświadczeń. Na początku mieliśmy trochę przygód, parę razy nas obróciło ale potem było coraz lepiej. Świetnie się czułem w nowym aucie i jazda sprawiała mi ogromną radość. Bardzo cieszę się z wyniku i już nie mogę się doczekać następnego rajdu.

Kasia Borek: Ten rajd dostarczył mi wielkich emocji. Po raz pierwszy dyktowałam opis w tak szybkim aucie i mimo że spodziewałam się, że będzie o wiele szybciej niż w Cienkim, to prędkość na pierwszym odcinku była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Cieszyłam się, że jest tak długa dojazdówka, dzięki temu zdążyłam zebrać się w sobie i od drugiego odcinka był wielki fun :) . Na OS’ach mieliśmy kilka przygód, ale z odcinka na odcinek zbieraliśmy coraz więcej doświadczenia i mogliśmy przyśpieszać. Bardzo się cieszę, że tak szybko odnaleźliśmy się w naszej nowej rajdóweczce i z niecierpliwością czekam na kolejny start.

Bardzo dziękujemy firmie Jakob! (www.jakob-czapki.pl) dzięki której możemy startować. Chcemy również podziękować Hubertowi z firmy Glazomat za udostępnienie busa i lawety, Piotrkowi za koordynację wyjazdu oraz Pawłowi i Danielowi za serwis. Wielkie dzięki także dla Adamant Engineering, za pomoc i pracę włożoną w przygotowanie auta.

Comments are closed.