Jakob! Rally Team po Rajdzie Subaru

3 lipca 2006, kategoria: Bez kategorii


Załoga Jakob! Rally Team, Dariusz Witkowski i Katarzyna Borek, ukończyła Subaru Poland Rally na czwartym miejscu w klasie N0 i 19. w klasyfikacji generalnej. Warunki pogodowe podczas rajdu sprawiły, że trasy były bardzo trudne i wymagające, dlatego gratulujemy wszystkim, którzy dotarli do mety.

Darek Witkowski: Liczyłem na walkę o lepszą lokatę ale niestety od samego początku borykaliśmy się z brakiem mocy w naszym aucie, które pod górę w ogóle się nie napędzało, więc staraliśmy się nadrabiać na ?spadaniach?. Teraz musimy się skoncentrować na naprawie samochodu, tak żebyśmy na starcie Rajdu Wisły stanęli w pełni sił. Cieszę się, że zdobyliśmy cenne punkty które pozwoliły nam umocnić nasze trzecie miejsce w klasyfikacji sezonu. Najbardziej zadowolony jestem z Kasi, która pomimo swoich obaw spisała się doskonale. Dziękujemy kibicom za gorący doping. Dziękujemy firmie Jakob! www.jakob-czapki.pl dzięki której nasza załoga mogła rywalizować na trasach Subaru Poland Rally. Szczególne podziękowania należą się Przemkowi Janikowi za bezinteresowną pomoc w organizacji naszego serwisu. „DZIĘKI PRZEMEK :)

Kasia Borek: Dla mnie to był 2 rajd w PZM, w którym brałam udział. Poprzedni to Mazowiecki, który zakończył się zdobyciem 1-go miejsca w klasie i znacznie różnił się od Subaru. Tu wreszcie było co dyktować, zakręt w zakręt, szczyty, spadania i … udało się, dałam radę. To była cenna nauka i kolejne doświadczenie. Dotarliśmy się z Darkiem i myślę, że tworzymy bardzo zgrany zespół. Jednak jeżeli chodzi o wynik to niestety nie udało się nawiązać walki. Już na pierwszym odcinku auto straciło moc i każde wspinanie się pod górę bolało, bo wiedzieliśmy, że nie powalczymy i chodzi o to żeby dojechać do mety i zebrać punkty. Tak też się stało z czego bardzo się cieszę, a problem z autem to dla mnie też nauka, bo smak goryczy w tym sporcie to niestety częste doświadczenie.

Comments are closed.