Jakob! Rally Team przed Rajdem Wisły

30 sierpnia 2006, kategoria: Bez kategorii


Załoga Jakob! Rally Team wystartuje w 8. eliminacji Rajdowego Pucharu PZM – 53. Rajdzie Wisły, który zostanie rozegrany na 11 odcinkach specjalnych w okolicach Wisły. Będzie to trzeci start załogi Darek Witkowski/Kasia Borek w tym sezonie. Dla Darka będzie to drugi start w tym rajdzie, jednak odcinki specjalne są zupełnie inne od zeszłorocznych. Tym razem trasy zaplanowano na fragmentach klasycznych odcinków, po których niedawno ścigali się zawodnicy z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Darek Witkowski: Rajd zapowiada się ciekawie, ze względu konfigurację trasy oraz ilość zawodników w naszej klasie. Mam nadzieję że tym razem nie będziemy mieli problemów technicznych i będziemy mogli powalczyć o jak najlepsze miejsce, żeby awansować w klasyfikacji rocznej N0. Dziękujemy firmie Jakob! za wsparcie naszych startów.

Kasia Borek: Na poprzednim rajdzie mieliśmy kłopot z autem, dlatego przed Wisłą nasz serwis ciężko pracował, żeby przygotować rajdówkę jak najlepiej. Zrobiliśmy wszystko na co pozwalał nam budżet i mam nadzieję, że start w Wiśle pozwoli nam na zebranie cennych punktów.

Comments are closed.