Jakob! Rally Team przed 44. Barbórką Warszawską

8 grudnia 2006, kategoria: Wieści z oesów


Już w najbliższy weekend nasza załoga weźmie udział w 44. Rajdzie Barbórki. Dziękujemy naszym sponsorom – firmie Jakob! (www.jakob-czapki.pl( oraz Mazowieckiej Spółce Gazownictwa (www.gazownia.com.pl) za umożliwienie startów w tym sezonie.

Darek Witkowski: Będzie to dla mnie drugi start w tym prestiżowym rajdzie. Choć jest to bardzo krótka impreza to dostarcza niezwykle dużo wrażeń. Ponieważ klasy w tym wyjątkowym rajdzie również są wyjątkowe i nie mamy szans na wysokie miejsce, na pewno będziemy starali się bawić kibiców naszą jazdą. Zapraszam do działu video gdzie umieściliśmy onboardy z zeszłorocznego startu. Na przyszły sezon planujemy zmianę, kupiliśmy nowe auto i od Rajdu Magurskiego przesiadamy się do Astry. Mam nadzieję że uda nam się pozyskać nowych sponsorów i będziemy mogli wystartować w większej ilości eliminacji.

Kasia Borek: W tym sezonie jechaliśmy tylko 3 rajdy, dlatego bardzo się cieszę na Barbórkę Warszawską, którą możemy pojechać dzięki Mazowieckiej Spółce Gazownictwa, za co bardzo dziękujemy. Już się nie mogę doczekać na tą imprezę tym bardziej, że odwołano Cieszynkę. Tu o nic nie walczymy i możemy po prostu się pobawić, ale z rozsądkiem bo zamierzamy sprzedać naszego Cieniaczka, no a za chwilę nowy sezon… w Astrze!!!

Comments are closed.