Jakob! Rally Team przed Barbórką Warszawską 2008

10 grudnia 2008, kategoria: Wieści z oesów


Komentarze są wyłączone

W najbliższy weekend nasz zespół po raz kolejny będzie uczestniczył w tradycyjnym zakończeniu sezonu sportów motorowych w Polsce, czyli Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Zapraszamy na oesy! Tradycyjnie również dziękujemy naszemu sponsorowi – firmie Jakob! (www.jakob-czapki.pl).

Darek Witkowski: Tak wyszło, że ten sezon był dla nas wyjątkowo krótki, dlatego bardzo się cieszę że znowu będę mógł wsiąść do rajdówki. Jak zwykle będziemy starali się jechać tak, żeby sprawić jak najwięcej radości kibicom i sobie ;)

Kasia Borek: Bardzo się cieszę na rajd Barbórki Warszawskiej, bo nareszcie coś pojedziemy. Tak jak Darek napisał, ten sezon był bardzo nietypowy – mogliśmy pojechać tylko jeden rajd w całym sezonie! Liczę na to, że na Barbórce będziemy mieli dobrą zabawę i przypomnimy sobie wszystko co piękne w rajdach samochodowych.

Nowe oklejenie naszej rajdówki!

8 grudnia 2008, kategoria: Wieści z oesów


Komentarze są wyłączone

Przy współpracy z Abstraxi wreszcie udało nam się stworzyć nowy projekt oklejenia. Mamy nadzieję że już wktórce uda nam się zaprezentować go „na żywo” na trasach rajdowych. Projekt w lepszej rozdzielczości można zobaczyć tutaj: bok, przód, tył. Czytaj dalej…